AKTUALNOŚCI

Hurra! Już na mecie!!!

Dziękujemy Wam, Biegaczki i Biegacze, za udział w biegowym jubileuszu! Bez Was nie byłoby tego wydarzenia. Ci, którzy startowali po raz kolejny wiedzieli, że określenie „górski” o naszym półmaratonie to nie słowo na wyrost, a debiutanci mogli przekonać się, że to jedyny w swoim rodzaju półmaraton w Wielkopolsce. Na mecie zameldowało się 540 osób!

 

Szersza relacja wkrótce. Odnotujmy, że zwycięzcą biegu został Maciej Łucyk (1:16:58), a z kobiet najszybsza była Katarzyna Ptashuk (1:23:31). Najlepszym biegaczem z Gminy Pobiedziska okazał się Marcin Stokowski (1:19:24), a biegaczką Karolina Kaźmierczak (1:44:27).

Dziękujemy naszym Partnerom, w w szczególności Firmie Tip-Topol z Panem Prezesem Piotrem Boguckim, która była Głównym Sponsorem, Władzom Miasta i Gminy Pobiedziska z Panem Burmistrzem Ireneuszem Antkowiakiem, funkcjonariuszom Policji, ekipie Ochotniczej Straży Pożarnej z Pobiedzisk, ekipie zabezpieczenia medycznego z Sebastianem Budyłą, Wolontariuszom z Fundacji Runport i Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Odnowiciela oraz wszystkim zaangażowanym w organizację i pomoc.

Tutaj podajemy wyniki